Mynet Sohbet

4 yorum
878 okuma
1 Nisan, 2020

Mynet Sohbet Siteleri

Merhaba arkadaşlar mynet sohbet odalarına hoş geldiniz. Eski den mynet sitesine ait özel bir sohbet platformu olmaktaydı. Bu tamamen mynete özel olarak hazırlanmış bir alt yapı ile uygulanmakta idi. Mynet Türkiye’nin en iyi haber,magazin,spor,eğlence portallarından biri idi geçmişte. Şimdiler de ise çok fazla onun ayarında siteler olduğundan popüliritesini yitirmiş durumda . Geçmişte popüler olmasından dolayı kendi özelliğine sohbet girişi ekleyerek gelen bir çok kişiye aynı anda sohbet etme özelliği sunmakta idi. Ama zamanla bunu kaldırarak chat yapma ortamlarını kendi bünyesinde kalmıştır.

eski mynet sohbet

eski mynet sohbet

Bizlerde geçmişten bugüne gelen süreyi bildiğimiz ve bizlerde önceden onların bir parçası olduğumuzdan dolayı kendi mynet sohbet chat odalarımızı aktif ediyoruz. Eskilerden bilenler bilir mynet odalarını ne kadar kaliteli ve aktif olduğunu. Gelen kullanıcıların bir çoğu sohbetin kalitesinden dolayı devamlı gelmekte idi ve zevk vermekte idi . Şimdilerde bunu yeniden sağlamak adına bizde bize düşen görev neticesinde eskiden olduğu gibi mynet odalarını yeniden kuralım dedik. Burada eski takılanlarla birlikte daha farklı mekanlardan gelen insanların bir arada bulunduğunu göreceksiniz. Mynet chat genel olarak Türk insanına hizmet vermekte idi. Yani yabancılarla sohbet imkanı olmamakta idi . Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarımızın ve Türkiye de ki vatandaşlarımızın uğrak noktalarından biri olarak bilinmekte idi . Genel olarak bakıldığında normal sohbet sitelerinden bir farkı olmamakta ama çok fazla girişleri olduğundan dolayı her kesimden insanın geldiği görülmekteydi. Şimdiler de ise dediğimiz gibi kendi site bünyesinden chat imkanını kaldırdıkları için mynet sohbet adı altında bir çok yerli chat siteleri hizmet vermekte. Bizlerde onlardan bir tanesi olarak vermekteyiz hizmetimizi. Ama tek farkımız çok eskilerden geliyor olmamız bu sanal alemde sohbet platformlarında yabancı olmamızdan dolayı herkesin bizi tercih etmesi bizlerin ne kadar kaliteye önem verdiğimizin bir göstergesidir. Ayrıca eskiden mynet de radyo programcılığı yoktu şimdiler de bunlar sunulmakta herkese. Aslında mynet te şuan bakarsanız sadece soru cevap gibi ufak tefek  oyunlar bulunmakta haberler bulunmakta yada mail adresi olarak kullanılmakta . Yani eskisi gibi bir popüler bir getirisi olmamakta. Belki ileride kendi bünyeleri doğrultusunda yeniden bir sohbet ortamları ekleyebilirlerse gerçekten çok iyi iş yapacaklarını tahmin etmekteyim. Sonuçta günlük girişleri bir hayli yüksek bir site olmakla birlikte tanınmış bir site olmakta. Eskilerden geldiği için kulak aşinalığı olmasından dolayı herkesin uğrak noktası olmakta . Bir de çok fazla içerik olmakta . Yani her şekilde girip eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir yer olmakta. Ama dediğimiz gibi bu şu an onların bünyesinde sohbet ortamları olmadığından dolayı yapılamamakta.

mynet canlı sohbet

mynet canlı sohbet

Şimdi mynet e baktım da kendi içerikleri doğrultusunda gerçekten zengin bir içeriğe sahip olmaktalar. Yani çok fazla kişiye hitap etmekte hatta bayanlara bile ayrı bir sayfa ayırarak onların neler yapmak istedikleri neler yapacakları yada ne merak ettikleri hakkında bilgiler vermekte. Ama sohbet üzerine baktığımda bu tarz bir şey görememekteyim. Yakın zamanda yeniden aktif olacak deniyordu ama sanırım yapılamadı yada anlaşma sağlanamadı . Aslında öyle bir şey olduğundan diğer sohbet platformları ne kadar etkilenir yada etkilenmez mi bilinmez ama bu tarz mekanlara inanın sanal dünyanın ihtiyacı olmaktadır. Rekabet demek kaliteli demek kalite demek bir çok insanı bünyesinden barındıran sohbet chat siteleri demektir. Umarım en kısa zamanda mynet de sohbet platformlarında yerini alır ve güzel işlere imza atarlar. Arkadaşlar sizlerde mynetin acılmasını beklemek yerine bizlere katılırsanız aynı ortamları ve sohbetleri bizlerde de yaşayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Sizleri de mynet sohbet chat odalarımıza bekler güzel muhabbetler geçirmenizi dileriz.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Star Sohbet  Star Sohbet odaları artık burada olmaktadır . Türkiye’nin ...

Sosyal Sohbet kanalları

Sosyal Sohbet Siteleri   Sosyal Sohbet Siteleri Selamlar hayatımız ...

Bol Sohbet Siteleri Selamlar saygılar bolluğun bereket dolu bir sohbetin adresine ...

YorumlarYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!