Star Sohbet

831 okuma
23 Haziran, 2020

Star Sohbet 

Star Sohbet odaları artık burada olmaktadır . Türkiye’nin starlarının bile geldiği sohbet odaları sizlere en iyi şekilde chat yapmanıza yardımcı olmaktadır . Star chat dediğimizde ilk akla gelen yerlerden biri olmaktayız . Bir çok ünlünün sohbet sitelerimize gelerek bizlerle birlikte güzel zamanlar geçirdikleri oldu. Bu aslında halen devam etmektedir . Radyomuz üzerinden sanatçılarımız bizlere konser vermektedir. Yerel sanatçılarım ve tanınmış sanatçıların katılımları ile radyomuz gün içinde aktif olarak hizmet vermektedir. Sizlerde beğendiğiniz istediğiniz ünlülerin bulunduğu mekanlarda olmak İçin neden bizleri tercih etmiyorsunuz ?

Chat star

Chat star

Star muhabbet uygulaması olarakta Google üzerinde bulunan bir çok uygulama olmakta . Ama bizleri şu an içinde sizler için uygulamalı girişimiz olmamaktadır . Sadece sitemiz üzerinden girişler sağlanmaktadır . Star Sohbet adlı program ise farklı bir şekilde hizmet vermektedir . Aslında Google sen çok fazla indirilen sohbet uygulamalarından biri olarak bilinmektedir . Star sohbet uygulaması üzerinden girişler sağlanmakta oraya biz tamamen farklı bir giriş sistemimiz olduğu İçin farklılıklar göstermektedir . Star muhabbet odalarında neler yapabiliriz diyorsanız aslında bir çok alternatifler bulunmaktadır . Sonuçta dediğimiz gibi sanatçılarla birlikte sohbet etme imkanı mutlaka var. O günkü sanatçı sohbet için gelerek sizlerle halkın arasında hem sorunlarını hemde sizlerle eğlenceli dakikalar yaşamak İçin gelmekteler.

 

 

Sohbet özellikleri

sohbetimizin özelliği tamamen duygusal olarak sohbetlerin olmasıdır . Yani yeni birileri ile tanışmak istiyorsunuz ve bunun İçin size güzel bir  lazım olarak görüyorsunuz . İşte buraya devreye biz giriyoruz . Sizlere yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz sohbet odalarımıza gelerek bizlere katılabiliyorsunuz . Bu sayede yeni arkadaşlıklar edinebiliyorsunuz gerekirse eğer duygusal sohbetler de yapabiliyorsunuz. Yani çoklu olarak sohbet etme özelliği olduğu gibi eğlenceli muhabbetler de geçmektedir .

Siyasi Sohbet olmaz

Ama asla din ve siyasi muhabbetler konuşmalar kesinlikle yapılmamaktadır . Buna izin vermiyoruz bir kaç kere izin verdiğinizde çok fazla sorunlar çıktı o bakımdan elimizden geldiğince bu tarz şeylere izin vermiyoruz. Chat özelliklerini yerine getiren arkadaşlarımız bizlerle uzun saatlerce chat yapma imkanına sahip olmaktadır . Bununla birlikte kaldıkları süre zarfında bir çok insanı tanıma Fırsatı bulmaktalar. O yüzden söylediklerimize ve söylemlerimize çok çok dikkat etmek gerekmektedir. Rencide edici ve kırıcı olucak şeyleri söylemeden güzel terbiyeli sohbetlerimizi yapalım konuşalım .

Sohbet Star

Sohbet Star

iletişim sohbetleri

iletişim sohbetleri  için sadece sizle global kanallar üzerinden arkadaşlık kurmak İçin sohbet edenlerle iletişime geçebilmektesiniz . Burada dengeyi sağlamaktayız . Bir kişi ile muhabbet ederken başka biri ile kesinlikle konuşmak yasak olmakta . Burada ki amaç insanları aynı anda Özellerden bir çok kişi ile konuşmamalarını sağlamak . Bunun olması daha dürüst olmasına neden olmaktadır. Bir kişi ile konuşmanız bittikten sonra başka biri ile konuşma yapmanız karşınızdaki insana saygıyı göstermektedir .

Bizde bu saygı çerçevesi içinde olunmaları adına bu tarz bir uygulama yaptık. Sistem otomatik olarak sizin birim ile görüşme yaptığınızı algılamakta ve başka kişilerle görüşmeniz bitene kadar konuşmanıza izin vermemekte. Çoklu konuşma istiyorum ücreti ne ise veririm deseniz bile ücretsiz olduğu İçin ortamımız bu kabul görmeyecektir. Bunu aşan yöneticilerimiz olursa bize bildirmeniz halinde onlarda cezai işlem görmektedirler . İletişşm hayatınız boyunca çok önemli olmuştur. Bir insan kendini izah edebilmesi aşınana iletişime geçmesi ve kendini düzgün bir şekilde ifade etmesi gerekmektedir . Sohbet ederken seçtiğiniz cümleleri kelimeleri iyi okumanız dikkat etmeniz gerekmekte.

Son Söz

 

Son söz ise sizlere şunu belirtmek isterim sohbetin detaylarını sahan fazla anlamak adına odalarımıza giriş yapmanız gerekmektedir. Bu sayede takılarak göreceksiniz ve anlayacaksınız bunu anladığınızda bizlerin ne kadar kaliteli chat ortamı sağladığımızı göreceksiniz . Bunu anlamayan arkadaşlarımız zaten yanımızda olmamaktadır. Yanımızda olanlar ise zaten aile olarak benimsediğimiz için güzel bir arkadaşlık ortamı dönmekte .

Sohbet Giriş

Hatta size şöyle diyebilirim bir kişi takılıp ortamımızı görünce reel den arkadaşlarına tavsiye ederek onlarında arkadaşları chat odalarımıza gelmektedir. Bu böyle böyle devam etmekte ve daha fazla insana hitap etmekteyiz . Bu hem bizler için iyi bir durum hemde bizi tercih eden sizler için. Hiç değilse çevrenizdeki arkadaşlarınız geldiği için yabancılık çekmiyorsunuz . Yabancılık çekmediğiniz içinde güzel bir sohbet ortamı olmaktadır . Bizler yabancılık çekmemeniz için elimizden gelen herşeyi aralıksız durmadan sizlere sunmaktayız . Umarım bizleri tercih eder en kısa sürede yanımızdaki yerinizi alırsınız saygılar .


Bir önceki yazımda « makalem var.
Serkan ßoreas

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Tam Sohbetin

Tam Sohbet  Tam sohbet odalarına hoşgeldiniz . Sohbetin tam adresinde ...

Sosyal Sohbet kanalları

Sosyal Sohbet Siteleri   Sosyal Sohbet Siteleri Selamlar hayatımız ...

Mynet Sohbet Siteleri Merhaba arkadaşlar mynet sohbet odalarına hoş geldiniz. ...

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!