Eski Dostlar Sohbet

1 yorum
1.135 okuma
22 Mart, 2019

Eski dostlar sohbet Sizlerin güvenilir rahat ortamda, sağlam Sohbet’cilerle tanışıp kaynaşıp gırgır şamata eğlence oyun, yarışma odalarımızda çekişmeli mücadeleler yapın istedik. Türkiyenin en yıldız radyosu Sohbetyildizi Fm sizlerin müzik zevkinize göre tam dj kadromuzla donatdık. Sizleri canlı yayınlarımıza konuk aldık yeri geldi çaldı söylediniz, yeri geldi kendinizi yine kendi sesinizden sözünüzden tanıdık.

Sohbetevi.net ’in acaibsohbet  sohbetyildizi.com domainlerini bağlayıp eski  Chatcileri tek tek sizlerle buluşturmaya başladık. Daha yeni duyulduğundan ahmet mehmete hasan aliye derken kulaktan kulağa 15 16 yıllık eski Chatcileri çekeceğimizi biliyoruz. Bazen deriz o eski Chatin tadı yok neden yok çünki o eski Sanalın adamı yok  Sohbet Sitelerinde. Usanmış bıkmış, bazı şartlardan dolayı kendini geri çekmiş.

Sohbet Sitelerine daha girmiyeceğim diye belkide kendine söz vermiş. Bizlerde arada veriyoruzda halk bizi geri istiyor diyerek geri dönüp geliyor.? Şaka şaka halk bizi niye istesin Sohbetcilerin tamam gözü arar şu niye gelmiyor buda olaydıda iki lafın dibine vuraydık diye denir. Bizde onu size dedirtmemek  için sizlerle hep birlikteyiz ya.
ESKİ CHATCİLER GELİN TOPLANIN
Evet eski Sanal alemin adamıda başkaydı madamıda. Delikanlı özü sözü dinlenilir sağlam insanlardı. Birlik vardı tutkunluk vardı, en başta saygı hoşgörü vardı. Yaşca büyük olanların konuşma üsluplarından bilgilerinden kültürlerinden yararlanırdık. Öyle güzel Sohbet ortamı dönerdiki insanın bırakıp gidesi olmazdı. Gitsek bile saat verirdik yine o saatte toplanır sabahlara kadar Muhabbet ederdik. Çok keyifliydi eski zamanın Sanal adamlarıyla Sohbet keyfini yaşamak. Sizde o zamanların özlemi içindeyseniz sohbetevi.net  odalarımızı ziyaret edin. Ama kalıcı gelin arkadaşa bakıp çıkacaktım etmeyin. Seviliyorsunuz. 

Eski dostlar Sohbet Mobil sohbet Odaları

sohbet odalarında sohbete girmeden önce bilmeniz ve yapmanız gereken bazı kurallarımız bulunmaktadır. Sohbet etmeden önce nickinizi şifreleye bilir, sohbet programımızı indirebilir , herhangi bir destek durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli kullanıcılarımıza herzaman daha iyi ortam sağlamak için en iyisini düşünmekteyiz. Sohbetevi&sohbetyildizi.com  bu konuda sız değerli kullanıcılarından özveri ve saygı beklemektedir şimdididen teşekkür ederiz hos sohbetler dileriz Eskidostlar Sohbet odaları sizlerle 


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Mynet Sohbet Siteleri Merhaba arkadaşlar mynet sohbet odalarına hoş geldiniz. ...

Bol Sohbet Siteleri Selamlar saygılar bolluğun bereket dolu bir sohbetin adresine ...

Gece Sohbetleri Merhaba gece sohbet odalarımıza hoş geldiniz. Geceleri ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!