Göztepe Sohbet odaları

yorum yok
561 okuma
2 Nisan, 2019

Göztepe Sohbet odaları Ahh İzmir ah ne Şehirsin Bir tarafın Göztepe ßir yanın Karşıyaka ezelı Rekabet ebedi dostluk içinde geçen bir ömür sohbetevi.net sohbet odaların bugunde izmirin nadide güzel ilçesi göztepeye konuk oluyoruz arkadaşlar. göztepe’nin sahillerini duymuşunuzdur duymayanlarınız varsa kısacık bahsedicem ondan sonra sizi kendi kanalımızda açdığımız göztepe Sohbet odalarına davet edicem bidaki bidakika baştan davet ediyorum www.sohbetevi.net Sohbet ve chat odası. Şimdi sıra geldi plajlarlar alakalı bilgimize sabırsızlandığınızı görür gibiyim gelmişken birde meşhur yengenin tadına bakın ben baktım mukemmeldi.

İzmir’de bir ilki gerçekleştirerek alkolsüz balık restoran konseptini başlatan Balıkçı’m 6 yıldır Göztepe ve Şirinyer’de kalitesi ve lezzetiyle balıkseverlerin vazgeçilmez adresi olma özelliğini koruyor. Zengin mönüsü ve ekonomik fiyatlarıyla her kesime hitap ediyor. Balığı değişik şekilde işleyerek balıktan kavurmalar, güveçler, köfteler, pizzalar, çorbalar, salatalar, buğulamalar, kebablar, içli köfteler, pilavlar, börekler, dolmalar lezzetli biçimde sunuluyor. Personelinin de oldukça güleryüzlü olduğu mekan, şehir içinde sağlıklı balık yemenin keyfini İzmirliler’e yaşatıyor.
Eğlenmek isteyenlerin de Güzelyalı’da çok kaliteli iki alternatifi var. Eğer denize karşı huzur ve sessizlik eşliğinde, değişik bir ambiansla ruhunuzu dinlendirmek isterseniz Linn Cafe Bar tam size göre. Fiyatları da son derece uygun olan Linn Cafe Bar’da aradığınız kaliteyi bulacaksınız.BLuesea


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Tam Sohbetin

Tam Sohbet  Tam sohbet odalarına hoşgeldiniz . Sohbetin tam adresinde ...

Star Sohbet  Star Sohbet odaları artık burada olmaktadır . Türkiye’nin ...

Sosyal Sohbet kanalları

Sosyal Sohbet Siteleri   Sosyal Sohbet Siteleri Selamlar hayatımız ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!