Samsun Sohbet odaları

yorum yok
497 okuma
25 Temmuz, 2019
erzurum sohbet odaları

Samsun sohbet odaları Sohbet deyince akla bilirsinizki başta karadeniz gelir neşeli sempatik güler yüzlü tavırlarıyla çok değerli kıymetli hazinelerdir şüphesiz.
bizde bu kıymetli insanları göz önünde bulundurarak samsundan yola cıkıp bafra sohbet ünye sohbet ve daha adını sayamadım Fatsa Sohbet
Gibi Birçok yakın değerli komusu olan samsun ilimizin ilçeleride şehir gibi heybetli gösterişlidir her ilçe bir şehir her insan değerli.
Amazon ların yaşadığı bir ilcesi var okumustum hikayelerini dedemlerde anlatırlardı amazon Şehri Terme diye burada savaşçı kadınlar varmış milattan önce yaşamışlar her yerde izleri mevcut meşhur pidesiyle böreğiyle döneriyle ayrı bir şehir sanki terme sultanların gelip geçtiği şehzadei şerefi taşıdığı şehirdir samsun bizim gözbebeğimizdir.

Samsun için ne söylense boş gidip görmedikten kokusunu içine çekmedikten sonra ağustos ayında fındık nedeni ile kalabalıktır samsun mılyonlar döner.
Şehrine geri köyüne Fındık Toplamaya Gider kimi kimi yorulmuştur Şehirden nefes almaya Gider kimi para kazanmaya gider Fındık toplayarak.
Bizim sevdamızdır samsun aşkımızdır biz sadece görmek için gideriz anne baba arkadaş dost aslında gizli saklı bir sahil şehridir samsun bakma kımse bilmez soğuktur suyu kendi halkı pek girmez ama Candır samsun Canan dır.
Samsunda gezmek isterseniz ozaman sitemize bir uğramanızı Samsun Sohbet odasında arkadaşlardan yardım isteyerek gezicek görülücek yerler hakkında tavsiye alabilirsiniz.
amisos Tepesine nasıl Gidilir aslında okadar kolayki amisosa cıkmak sehrın hemen altından dolmus taksiler renkleriyle dikkatimi celbetmişdi bordo renkleriyle.
dolmuş sizi tam amisosun o muhteşem bayraklı tepesine kadar çıkartıyor nefes alıp çayınızı kahvenizi yudumlarken müthiş manzarasıyla insanı buyulemeye dewam ediyor amisos kısa bir bilgi amisos için .
amisosda pide mükemmel oluyor bir deneyin birde yerinizde olsam inerken teleferiği-
Tercik ederdim çünkü samsun Şehrini üstten seyretmek çok başka birşey hayran kalıcaksınız hayran teleferik sizi nereye götürüyor teleferiği’nin bir ayağı-
karşı tarafta pazar yerine yakın bir yere kurmuslar zaten binince buyulenıyosunuz arkadaşlar amisosa gittiniz gezdiniz tozdunuz bizleri unutmayın resimlerinizi-
atın bizlere bizlerde paylasalım sağlıcakla hoşça dostça kalın….


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mynet Sohbet Siteleri Merhaba arkadaşlar mynet sohbet odalarına hoş geldiniz. ...

Bol Sohbet Siteleri Selamlar saygılar bolluğun bereket dolu bir sohbetin adresine ...

Gece Sohbetleri Merhaba gece sohbet odalarımıza hoş geldiniz. Geceleri ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!